#33 Spekulativní bejkárny, aneb krypto měny v mém pojetí - Neděkuj.cz

Episode 33

full
Published on:

11th Apr 2021

#33 Spekulativní bejkárny, aneb krypto měny v mém pojetí

Finance: Moje osobní nastavení ve spekulacích s krypto měnami

Podcasty plné jednoduchých způsobů, jak hacknout svoje finance i sám sebe.

Epizoda 33: S krypto měnami je všechno velice jednoduché a snadné až do doby, kdy začnete ztrácet peníze. Pak začnete přemýšlet nad systémem, který by Vás co nejvíce ochránil, ale zachoval co možná největší potenciál výnosů. Zde je moje cesta. Můj cíl je sledovat grafy co nejmíň a zabývat se věcmi, které mi dávají větší smysl než krypto měny, ale zas na druhou stranu nemít tuto oblast uzavřenou. Určitě nejsem nejziskovější, ale rozhodně jsem na pohodu a to je pro mě to hlavní.

Máte jakýkoliv nápad nebo připomínku k podcastům Neděkuj.cz nebo k tomuto dílu? Budu rád za každou zpětnou vazbu, ideálně na jirka@nedekuj.cz.

Show artwork for Neděkuj.cz

About the Podcast

Neděkuj.cz
Podcasty plné jednoduchých způsobů, jak hacknout svoje finance i sám sebe.
Krátké a výživné podcasty převážně o třech oblastech:

Oblast peněz si maximálně zjednodušíme a procvičíme jak co nejrychleji dostat do stavu obezity, ne naší postavu, ale naší peněženku. Navíc bez hledání investičních šamanů, ale prostým zapojením svého mozku.
Oblast pohodového života bude hlavně o vztazích, protože když vidlemi přehazujete prachy a jste u toho sami, tak to fakt není žádná zábava.
Udržet se zdravotně fit je nesmírně důležité, protože bez toho mají peníze a vztahy, když ne nulovou hodnotu, tak určitě poloviční.

Nový upload každou neděli v 10:00 (nejpozději v 21:00).

Určené hlavně generacím XYZ. Tj. skoro všem. :)

Pokud se Vám podkcasty budou líbit, ocením, když je doporučíte svým známým a pomůžete mi tím k rychlejšímu rozšíření.

Tak si nalaďte nedekuj.cz a poslouchejte. A pojďte si užít radost z vítězství nad sebou samým.

Aktuální informace:
Přehledný obsah: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1zcT5vR2IBYogIx3ufNsZayDipP13QRhg0yBvE9Hq3wk/edit?usp=sharing (prokliky jsou umožněny na www.nedekuj.cz)
Facebook https://www.facebook.com/Nedekujcz-108659917528241
Diskuse:
Facebook diskusní skupina: https://www.facebook.com/groups/330921904889459
Discord server Neděkuj: https://discord.gg/eHgqBpn
jirka(zavináč)nedekuj.cz Email pro pochvaly, kritiku, nápady, doporučení, přání nebo cokoliv co souvisí s podcasty. :)

About your host

Profile picture for Jiří Vojtěch

Jiří Vojtěch

A kdo jsem já? Poslední z generace Baby Boomers - člověk, který toho za 55 let prožil docela dost, podnikání i zaměstnání, malé firmičky i obří korporace, ale především jsem člověk, který posledních 15 let pomáhá jiným být finančně zkušenější, bohatší a vzdělanější. Člověk který si před 16 roky, myslel, že o investování ví všechno a poslal 300.000 podvodníkovi a přišel o ně. Člověk, kterého to nezlomilo, ale který se rozhodl, že už ho ve financích nikdo nenachytá. Člověk, který dneska vstává kdy chce a pracuje proto, že ho to baví a s těmi, s kterými ho to baví. A který se rozhodl, že těm, kteří budou chtít, pomůže svými podcasty.